Sipariş ve Ödeme


Güvenli alışveriş için %100 güvence

icgiyimderyasi.com adlı web sitemiz üzerinden haftanın her günü güvenli alışveriş sağlayabilirsiniz.
Vermiş olduğunuz tüm siparişleri icgiyimderyasi.com ekibi olarak sizlere en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırabilmek için özveri ile çalışmaktayız.
Amacımız tek seferlik alışveriş değil gerek kalitemiz gerek hizmetimizle fark yaratarak daimi müşteriler oluşturmaktır. Bu yüzden vermiş olduğunuz tüm siparişleri aynı gün kargolanmak üzere tüm ekibimizi seferber etmekteyiz.
Siparişleriniz en geç 24 saat içerisinde tarafınıza kargolanmış olmakla birlikte tatil günlerine denk gelen siparişleriniz ise kargo firmalarının çalışma prosüdürüne göre tarafınıza gönderilmektedir. Kargo süreci ile ilgili tüm detaylar tarafınıza iletilmektedir.
icgiyimderyasi.com adlı web sitemize üye olurken güncel bilgilerin kullanılması alacağınız ürünün doğru bir şekilde tarafınıza ulaşması açısından önem arz etmektedir. Yanlış veya eksik verilen bilgilerden ötürü kargonun zamanında tarafınıza ulaşmamasından sitemiz sorumlu değildir.
Satın almış olduğunuz ürünün faturası ürün ile birlikte tarafınıza basılı olarak gönderilmektedir.

% 100 Güvenli ödeme

Kredi kartı

icgiyimderyasi.com geliştirilmiş en güvenli ödeme sistemlerini sizler için kullanmaktadır. 256 Bit SSL sertifikası ile şifrelenmiş olan ödeme sistemi sayesinde kart bilgileriniz tarafımıza ulaşmadan banka sistemi üzerinden gerçekleşmektedir.
Ödemelerinizi sistemin belirlediği şekilde tek ödeme veya diğer seçenekleri kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Her hangi bir şekilde iade sürecinin başlatılması durumunda aynı ödeme şekli ile tutar tarafınıza ödenmektedir.

EFT ve Havale ile Ödeme

Bu ödeme şekli için tarafımıza bilgi verildikten sonra alışveriş gerçekleşmektedir. Gerekli ödeme bilgileri tarafınıza iletilecektir.