Kullanım Koşulları

www.icgiyimderyasi.com adlı internet sitemize girmeniz, bu sitede var olan her hangi bir içeriği, bilgiyi kullanmanız halinde aşağıda bulunan tüm koşulları kabul etmeniz anlamına gelmektedir.

icgiyimderyasi.com adlı internet sitesine girilmesi, sitede bulunan içeriklerin, bilgilerin, verilerin ve sitede bulunan herşeyin indirilmesi veya kullanılması sebebi ile doğrudan yada dolaylı yoldan doğabilecek zararlardan örütü icgiyimderyasi.com, yapımcıları veya sahipleri sorumlu değildir. icgiyimderyasi.com ve kurucuları sözleşme ihlalinden, haksız fiil, ihmal yada diğer nedenler doğrultusunda oluşabilecek, doğabilecek sorumlulukları kabul etmemektedir.

icgiyimderyasi.com site ve icgiyimderyasi.com' a bağlı, aynı bünyede olan tüm yayınları, hizmet ve koşulları, bilgileri önceden bildirmeye gerek duymaksızın değiştirme, yenileme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Tüm değişilikler yayınlandığı andan itibaren yürürlülüğe girer ve geçerli kabul edilir. Siteyi kullanan herkes bu değişiklikleri peşinen kabul etmiş sayılır. Belirtilmiş olan bu koşullar icgiyimderyasi.com' un gerekli duyduğu halde link verdiği diğer site veya sayfalar içinde geçerli kabul edilmektedir.

Kullanıcı veya siteye giriş yapan kişilerden kaynaklı olarak doğabilecek tüm sorunlardan dolayı sorunun yaratan kişi sorumludur. Aynı şekilde bu soruna bağlı olarak siteyi kullanan diğer kişilerin uğrayabilecekleri maddi ve manevi zararlarıda karşılamak durumundadır. Siteye giren veya giriş yapan kişiler tarafından doğabilecek hiç bir sorunden ötürü icgiyimderyasi.com sorumlu değildir.

icgiyimderyasi.com kendi bilgisi ve ilgisi dışında başka siteler veya mecralardan bağlantı alabilir. Bu bağlantıların sağlandığı yerden doğacak sorunlardan da icgiyimderyasi.com sorumlu tutulamaz, sorumlu değildir.

icgiyimderyasi.com içerisinde bulunan her türlü yazı, içerik, resim, yazılım bilgi ve verilerin sahibidir. Kaynak gösterilse dahi yazılı izin olmadan kullanılamaz, indirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Her hangi bir şekilde indirilmesi, kullanılması, çoğaltılması veya kopyalanması durumunda yasal bilgi ve veriler dahilinde gereği uygulanmaktadır.

Hazırlanmış olan tüm içerikler belirli bir emeğe veya bedele mal olmaktadır. Tüm bilgi, içerik, resim, görsel kısacası icgiyimderyasi.com içerisinde bulunan herşey yazılım dahil olmak üzere kullanılması hukuhi ve cezai sorumluluk getirir.