Değişim ve İade

Değişim & İade Süreci

icgiyimderyasi.com dan satın almış olduğunuz ürünlerin defolu/hatalı çıkması gibi durumlarda, paketinin her hangi bir hasar görmemiş olması koşulu ide iade işlemi gerçekleşmektedir. İade işlemi uygun koşullara göre ürünün yenisi ile değişimi veya ödenen bedelin iadesidir.
icgiyimderyasi.com tüm tüketicilerin sağlık, hijyen ve güvenliğini sağlamak nedeni ile kullanılmış, denenmiş, paketi açılmış ve hasar görmüş ürünlerin değişim ve iadesini yapmamaktadır.

Sarın almış olduğunuz ürünü, ürünün size teslim edilmiş olduğu günden itibaren 7 iş günü içerisinde size gönderilmiş olan fatura ve ürünü neden iade ettiğinize dair bir not ile iade sürecini başlatabilirsiniz.

Yeni açılmış olan siparişin iptali

Ürününüzün kargo süreci başlamadan önce yeni açılmış olan siparişi iptal etmek için iletişim 0 262 745 36 68 numaramızı arayarak iptal sürecini başlatabilirsiniz. Kargo süreci başlamış ürünlerin iadesi için üst paragrafta bulunan süreçten yararlanabilirsiniz.

Geri ödeme süreci

İade veya iptal edilen ürünlerin iadesi onaylandıktan sonra 15 gün içerisinde para iadesi ödeme şeklinize göre tarafınıza yapılmaktadır.